KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13342386

nr 1334 2386

Oidentifierad konstnär. Signerad J H Grolles, skridskoåkare på kanal. Olja på pannå, 16x21 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 juni 2020
kl 19:11:26

29/6 18:52:44 1      Vinnande bud